10 червня, Субота, 2023

Шукай!

Соціальні сторінки

  

   У травні та червні 2016 року галерея центру "Менора" та зала Будинку Архітектора демонстрували усім цікавим до історії виставку «Синагоги Катеринослава». 

  Сім'я Уріх і сім'я Каршенбаум ініціювали проект масштабного історичного дослідження в честь Йосипа Уріх і Міли Бакуновіцкої. Цей проект є продовженням робіт Аркадія Шміста і Олександра Бистрякова, які почали відкривати широкому загалу колосальний пласт невідомої єврейської історії. Як перший результат - унікальна виставка «Синагоги Катеринослава», на якій було представлено абсолютно новий погляд і підхід до пізнання єврейського релігійного життя міста. Дослідницька частина всього проекту виконується Валентином Старостіним і Олександрою Лошак, а безпосередня підготовка виставки здійснювалася ГО «Потік часу. Дніпро». Детальніше про виставку, її концепцію та дослідження було розказано у передачі «Алеф», гостем якої став Валентин Старостін і яку бажаючі можуть подивитися тут.

  До Дня міста Дніпра у минулому 2015 році була зроблена виставка, присвячена Олександру Красносельському, архітектору, який подарував місту ЦУМ, Дитячій Світ (вшануймо його пам'ять), ДК Ілліча та біля 30 інших будівель. Тож, до Дня міста у цьому році ми вирішили підтримати тенденцію пізнавальних виставок і влаштовуємо, традиційно на Європейській площі, виставку, присвячену окремо ДК Ілліча: "Найбільший палац міста - історія та сучасність".
  Усі охочі можуть прийняти участь, надіславши історичні або художні фото палацу, які будуть розміщені зі збереженням авторства. 
  До зустрічі 10 та 11 вересня на Європейській площі!